5 võimalust kortsude eemaldamiseks

On mitmeid tegureid, mis mõjutavad naha enneaegset vananemist ja kortse ilmumist. Ebaõige toitumine, stressi suurenemine, naha kokkupuude UV-kiirgusega ja halb une kvaliteet. Kõik see põhjustab, et esimesed vananemisnähud võivad ilmneda palju kiiremini kui bioloogiline vanus. Isegi küpsetes inimestes saate võidelda uute kortsude tekkimise vastu ja süvendada olemasolevaid ning Botoxit siin ei mainita. Millised on 5 kortsust vabanemise võimalused?

Esiteks, hoolitsege naha eest seestpoolt

Enne kui lähete praeguste kortsude jaoks teravamale arsenalile, veenduge, et uued ei ilmuks. Pea meeles igapäevane koristamine naha rasu ja rasu, kuna need on liitlane vabade radikaalide, mis kiirendavad naha vananemist, samuti kortsude teket. Kasutada ka tasakaalustatud toitumine rikas roheline ja punane köögiviljad, rikas vitamiin E ja antioksüdantide, mis on liitlased võitluses kortsude teket. Noorte ja tervislike naha allikas sööb muuhulgas ka igapäevast dieeti tomatid, porgandid, spinat, petersell, pähklid ja päevalilleseemned. Samuti ei saa unustada korralikku niisutust. Joomine piisavas koguses vett annab õige käitumine vees lipiidide naha, mis moodustab kaitsva barjääri ja mõjutada tema asjakohast paindlikkust.

Kasutage toitev päeva- ja öökreemi

Korralikult niisutamiseks vajaliku niisutava kreemi kasutamine siseküljes võib olla ka kortsude vastu võitlemiseks sobiv relv. Kui olete juba varem näinud vananemise märke, valige kreemid, mis ei ole mitte ainult niisutavad, vaid ka siluda ja tugevdades nahka. Kortsukreem koosneb sageli hüaluroonhappest, aga ka teisi väärtuslikke koostisosi. Hea viis lükata vananemise protsess on kasutada looduslikke kreeme, mis sisaldavad väärtuslikke taimeõlisid, mis mõjutavad viivituse vananemisprotsessi ja läbistades lipiidide nahakihtidesse. Need hõlmavad muu hulgas argaaniõli või jojoobat. Naturaalsed kreemid sisaldavad sageli ksülitool-kaseisuhkrut, mis kaitseb vabade radikaalide vastu. Muidugi, kortsude kreemid saab koosseisus retinool, mis aga ei sobi iga naha, sest see võib põhjustada ärritust. Ebamugavate mõjude vältimiseks peate esmalt rakendama niisutavat kreemi.

UV kaitse

UV-kiirgus mõjutab ka kortsusid, nii et nende moodustumise kiirendamiseks ei kasutata tingimata kreeme või praimereid UV-filtriga. Talvel saate endale lubada 15 SPF-filtrit, suvel peab see olema vähemalt 25 SPF-i. Sa ei saa unustada päikeseprillide kandmist, sest kummardamine soodustab vareste jalgade moodustamist.

Fototeraapia ja Botox – kuidas kortsudest vabaneda

Kortsude vastu võitlemise tõhus viis on ilusalongides kasutatav kerge teraapia. Actinoteraapia stimuleerib rakke kollageeni tekitamiseks, mis mõjutab kortsude ja naha pinguldamise märkimisväärset vähenemist. See on alternatiiv botoksi teadaolevale ja sageli küpsusajaga naistele. Botuliintoksiini süstid ohututes annustes on muidugi väga tõhusad. Kuid te peaksite valima tõestatud esteetilise meditsiini kabinet ja arst, kellel on sadu ravi. Halvasti tehtud, see võib halvendada mõned näo lihased.

Maskide rakendamine

Paljud inimesed võitluses kortsude maskid kasutatakse üksi valmistada, nt. Jogurt ja kurk, banaan, õli või riisi. Raske on hinnata nende efektiivsust, kuid kindlasti korralikult koosnevad looduslikud koostisosad võivad nahka korralikult toita ja niisutada.

Korruptsioonivastane võitlus peab olema laiaulatuslik nii sisemiselt kui ka väljastpoolt. Ainult see tegevus võimaldab teil nautida noorema naha otsimist. Seetõttu on väärtustatud vananemise märke kõrvaldamiseks tõestatud ja kinnitatud meetodite kasutamine.