Juuste väljalangemine naistel

Juuste väljalangemine on probleem, mis mõjutab mitte ainult mehi, vaid ka naisi. Iga päev me kaotame umbes 100 karvad, mis on normaalne muidugi, aga kui juukseid langeb välja käputäis, siis peaks mõtlema, mida põhjustab seda ja kuidas seda pärssida paratamatu protsess. Millistel põhjustel võivad juuksed kukkuda ja milline peaks illegaalne ravi naistel olema?

Juuste kasvu tsükkel

Karvanääpse kõik naised on tsüklilised ja korduvad muutused kasvu tutid toimub nelja korrata järjestikuste etappidena, mille hulgas võib nimetada anagen (kasvufaasi), catagen (üleminekuetapp), Telogen (puhkekohad faasi) ja egzoegn (vabanemise faas korter) . Olukorras, kus iga päev sa kaotad umbes 100 karvad, siis ei peaks muretsema selle täiesti, sest see on täiesti loomulik protsess, mis on seotud eespool nimetatud faasid. Kuid kui juuksed langevad suures koguses, tuleb võtta asjakohane ravi, kuid me peaksime kaaluma, mis võib põhjustada juuste liigset kaotust.

Põhjustab liigset juuste väljalangemist naistel

Juuksed võivad välja kukkuda mitmesugustel põhjustel, kuid nende seas, mis ilmuvad tõenäoliselt nimetada eriti tugev stress, ajalugu nakkushaigus, depressioon, eelmiste tööde võttes teatud ravimeid või kaalulangus protsessi, mis võib olla seotud liiga vähe rauda ja vitamiine rühma B päevas toidus. Paljud naised võivad ka tegeleda nn alopeetsia, mis on olukord, kui juukseid langeb konkreetses piirkonnas või tagasi pea või ülaosas. Alles hiljuti arvati, et nimetatud substraadil on neurootilise alopeetsia või geneetilised Kuid arvukad uuringud on näidanud, et see tuleneb peamiselt autoimmuunhaigused. Juhul naiste, liigne juuste väljalangemine võib olla seotud ka hormoonid, eriti menopausi ajal võitlevad hüpo- või hüpertüreoidismi või raseduse ajal. Kahjulik mõju seisundist juuksed on ka suitsetamine, sage värvimine lindid (eelkõige pleegitamiseks), samuti juuresolekul mürgiseid aineid organismis.

Kiilaspäisus

Selleks, et peatada juuste tuleb kõigepealt kõrvaldada eespool nimetatud teguritest, tingimusel juuksed, nii et kindlasti paraneb oluliselt. Võitlus liigsete juhtumite kadumise vastu peaks toimuma kahesuunaliselt, nimelt nii sisemiselt kui ka väliselt. See peaks seega hoolitseda õige toitumine rikas biotiin, vitamiin B ja rauda, ​​kehtestades igapäevane menüü pärm, rasvane kala, samuti tee nõges ja Korte. Niipalju kui ravi juuste naistel väliselt, tuleb jõuda erilise ampull, šampoonid, palsamid ja maskid juuste, mida saab kergesti osta igast apteegist ja apteek. Siiski, kui ka pärast ülaltoodud nõuandeid ei märka mingit mõju, siis peaks minema dermatoloog, kes pärast diagnoosi põhjus rakendab asjakohast ravi kujul spetsialiseeritud wcierek kättesaadavad üksnes arsti ettekirjutuse.