Kindlaid ja täiustatud rinnanõusid

Iga naise jaoks on ilus büst. Tänu asjakohasele hooldustoimingutele ja rinnahoidja õigele valikule võib see olla ahvatlev, kindel ja tervislik.

Enesehinnang või natuke hooliv

Ilus büst on tervislik büst, nii et igapäevane rutiin peaks jälgima, puudutama ja uurima rinda. Rindade ja tüükadest ilmnevad muutused on kergemini nähtavad, kui test viiakse läbi samal päeval. Naiste menstruatsiooni parim aeg on aeg pärast perioodi lõppu, mis lõpeb tsükli 6 kuni 10 päeva jooksul. See on oluline, sest rinnad on selle lühikese aja jooksul pehmed ja samal ajal vähem tundlikud puudutamise suhtes. Menopausi ja selle läbinud naiste puhul ei ole päevavalik oluline – see võib olla ükskõik milline kuu päev. Rindeksam on tegevus, mida ükski naine ei tohi unustada. Tänu sellele on vähktõppe varane avastamine võimalik. See võtab paar minutit, et näha, kas kõik on korras ja rinnad on ohutud ja terved. Kõige olulisemad punktid, millele tuleb tähelepanu pöörata, on naha välimus, rindade kuju, samuti tüükadest tingitud seisund (kas nad eraldavad vedelikku) ja puutetundlikud tuvastatavad muutused, nt ebaloomulik paksenemine. Kõik kahtlused tuleb arstiga konsulteerida. Ärge unustage mammograafiat ja ultraheli ning korrapäraselt külastage günekoloogi.

See, mis muudab rinnakorvi tugevamaks ja täiuslikumaks, on ka massaaž. Tema ümbritsev nahk ei meeldi kuuma veega, sest see hävitab kaitsva lipiidikihi. Selle jaoks armastab ta vahelduvat kuuma ja külma massaaži voolava veega. Kui suunate dushiriba voolu rinnale, saate teha kaheksandaks liikumise, mis katab nii rindu. Siis on väärt massihävituslikke niisutavaid kosmeetikaid, nt mandliõli, argaaniõli, nisuidud, must köömne, lambaliha, makadaamia, kookosõli või oliiviõli. Mida veel võite teha ilusa büstiga? Massaaž röstitud rätikuga või käsnaga võib kindlasti parandada rindade seisundit, kui te kasutate samal ajal palsamit või oliiviõli.

Koorimine ja maskid – täisgaasiga

Igapäevane nahahoolitsus hoolitseb ilusa välimuse eest. Tänu sellele, et see nahk on õrn ja õhuke, ja see on kergesti kuivatatud, on kreemi jaoks kasulik kasutada muuhulgas: ivy, merevetikate, ahvena ekstrakti ja rohelise tee ekstrakti, et kiirendada taastumist ja pingutamist. naha ja B-vitamiine, vitamiini A, C ja E, samuti niisutavat kakaovõid ja hüaluroonhapet.

Lisaks paindlikumatele ja niisutavatele töötlustele on koorimine ka bituumeni nahale mõeldud hooldus. Parimaid tulemusi on võimalik saavutada kodus valmistatud segudega, nt ananassi või pirniga. Alati pärast surnud naha koorimist tuleb kasutada toitev maski, mis muudab naha niisutavaks ja toidetavaks. Näiteks on meest, oliiviõli või koort maske.

Dieet ja harjutused ilusate rindade jaoks

Paljud, isegi kindel nahk sõltub sellest, kuidas sööte. Mis on rindade jaoks kõige olulisem? Kõigepealt on teretulnud rühma B, mida võib leida piimatoodetest ja täisteratoodetest. Muud vitamiinid, mida ei tohiks unustada, on A, E ja C, mis kaitsevad vabade radikaalide eest, aeglustavad naha vananemisprotsessi. Loomulikult on kõige lihtsam leida neid puuvilju ja köögivilju. Eriti oluline köögivili on porgand, mis annab beetakaroteeni. Nõuetekohane vedelik aitab samuti parandada naha välimust. Tasub meeles pidada, et ootamatu kehakaalu langus või väsimus põhjustab halvasti seda, põhjustades venitusarmeid ja tugevust.

Mida peaks toitumine teile korralikult harjutama andma? Füüsilise tegevuse roll inimese elus on hindamatu. Samuti on harjutus seotud sooviga tõsta ja kindel rinnad. Selle aluseks on push-up ja ujumine, ja võite ka tõstekangi tõsta. Esimene samm on rindkere lihaste tugevdamine. Kuid õige, püstiasend on ka selle välimusele suur mõju.

Kas teate oma suurust või kuidas valida rinnahoidja?

Stanik on naiste garderoobi üks tähtsamaid asju, mistõttu tema valik muutub nii oluliseks. Õige kaussi ja sobituslülitusena, rinnad on võimalik esitada ja hästi tunda, mis samuti parandab meeleolu, enesekindlus ja mugavus naised. Valesti suurusega rinnahoidja võib põhjustada esteetilisi probleeme: liiga väike tõmbuvad ja sandiks rinna-, samas liiga suur moonutada neile ebaõige hoolduse büst.

Üks rinnahoidja põhiparameetritest on selle ümbermõõt. Rindade all mõõdetuna mõõdulindiga, mis asetseb otse rindade all, peaks vastama, milline suurus sobib rindade toetamiseks. Kui mõõtmise tuleb lasta õhku välja kopsudest pinguta ja õrnalt kühvel, et naha külge kleepunud üsna natuke, kuid mitte piisavalt, et takistada hingamist või põhjustada valu. Reeglina peaks tulemus olema ümardatud alla, nt kui ümbermõõdu mõõteriist mõõdab 77 cm, on tulemuseks alahinnatud 75. Miks see praktika? Noh, kõik, isegi kvaliteetne rinnahoidja, venitakse.

Õige vooluahel on üks asi, aga kuidas kaussi valida? Mõõtmine peaks algama joonlaudade paigutamisega horisontaalselt tüükadesse. Mõõtelint peaks rinda lahti toetama. Sellisel juhul on tulemus lugenud õige, seda ei tohiks alahinnata ega üle hinnata. Kui proovite rinnahoidja, painutage alla ja seejärel kinnitage see kõige lõdvalt konksu külge.

Reegel on üks: ümbermõõdu muutmine suuremale, väheneb tass. See reegel toimib mõlemas suunas, st kui valik langeb kitsamale perimeetrile, siis on see otsus suuremate tasside saavutamiseks vajalik.

Kuidas valida rinnahoidja

Võimalused tagada, et teie rinnahoidja sobib teie rindade jaoks, on mõned neist. Esimene näitaja on rinnahoidja tagakülg, mis peaks asetsema horisontaalselt, st seda ei liiguta ega liiguta, kandes seda. Seejärel vaadake esiosa, kui rinnad on veidi üles tõusnud. Rihmade reguleerimine ei ole hea lahendus, sest esiteks tuleks rihmaümbermõõdet korrigeerida. Rihmad ei jõua sinu kätele, rinnuskaal peaks jääma vaid perimeetrile rinnakorvi all. Järgmine samm on kontrollida, kas rinnad on täielikult tassides. Kindlustatust saab omandada kaenlaaluste piirkonnas – kui väikesed voldid seal ei moodustu, on tass piisavalt suur. Kuid kui tassi kortsus või voldid, selle asemel, et rinnad sujuvalt ümbritseda, on see liiga lahti ja peaksite jõudma väiksemaks. Siis peaks tähelepanu pöörama konditustamisele ja sellele, kuidas nad valetavad. See on optimaalne, kui need sobivad sujuvalt rinnale ja ei kattu rinnaga üheski kohas. Nad peaksid olema rinnakorvide all ja küljelt kokku panema, nagu oleksid nad asetsevad kaenla keskel. Tänu sellele paigutusele ei suuda nad rinnaga vastu puurida ja lebasid. Viimane samm on võtta juba sisse ja alla pandud rinnahoidja mõned järsud liikumised, mis võimaldavad teil veenduda õiges suuruses. Kui kalle, põrgatama või väänata keha rinnahoidja püsiks ja tema rinnad pole immuunne see, rinnahoidja ilmselt valitakse korralikult.

Küsimust “kuidas rinnahoidja valida” küsivad paljud naised. Korralikult valitud aluspesu saab parandada heaolu ja mugavust ning pakkuda turvalisust. Nii see kui regulaarne hooldusravi, aga ka korraliku dieedi ja kehalise ettevalmistuse tagamine võimaldavad teil nautida täis, vormis ja ilusaid rinde.