Liigesevalu – kõige levinumad põhjused

Vale kehahoiak, looder ja pikka viibimist ühes asendis, peamiselt istub, see viib valu selg ja moodustamise põletik. Kui artriit intervertebral saame jõuda väga ebameeldiv häda kujul tugev, kującego valu, mis kiirgab mööda nimme-ristluu, tuharad, puusad, reied tagumine osa säärest kuni jalgsi. Valu paralüüsib lihaseid ja raskendab või võimatu kõndima. See on lühiajaline iseloomulik joonis.

Istiia – äge seljaaju künk

Isooni närvi kahjustus tuleneb plaadi katkestusest või füüsilise pingutuse suurenemisest. Inimesed, kes ei olnud kunagi harjutanud ja äkki hakkavad intensiivselt maratone hukka mitte ainult artriit põlve, kuid ka intervertebral. Kõik tegevused tuleb läbi viia koos pea ja mõõdukalt, nagu äkiline ja väga suurtel koormustel selg mõjutab punnis ringid ja moodustamise põletik.

Kuidas kaitsta ishiasi vastu?

Et mitte tekitada ägeda artriidi selgroo alaosa song tuleks seetõttu vältida järske liigutusi, ootamatu ebaloomulikku ärkamine ja muuta seisukohti. Ärge ülekoormust kandes liiga raske kotid või seljakotid. Kui te töötate istumisasendis, peate igal hetkel võtma lühikesi vaheaegu ja isegi mõnda venitusharjutust. Spastilisus on ka selgroo koormus, mis põhjustab liigestega degeneratiivseid muutusi. Seetõttu peame hoolitsema mitte lisada täiendavaid ballast teda ja puhul dieediga ei kehti karmid kasutamise ja järk-järgult ja parimate juhendamisel professionaalne suurendavad. Lisaks peate sööma hästi ja andma kehale kõik vajalikud toitained, vitamiinid, makro ja mikroelemendid. Une kvaliteet on samuti väga oluline. Pika aja jooksul on teada, et liiga pehme madratsi magamine on ebakohane lülisamba jaoks. On vaja anda talle kõige paremini seisvat asendit une ajal, teisisõnu magada kõige paremini tasasel ja tagumises asendis. Loomulikult on teada, et keha asend muutub uni ajal korduvalt, seega on oluline valida sobiv madrats.

Kui me oleme kannatanud degeneratiivsetest valudest, kas me peaksime füüsilise tegevuse loobuma?

Sõltumata vanusest, tuleb pärast põletiku ravimist läbi viia normaalse aktiivsuse. Sport on väärt. Eakamate liigeste tugevdamiseks on hea valik kõndida. Kollageeni loomulikku kadu saab kompenseerida ainult füüsilise tegevuse ja korralikult tasakaalustatud toitumise kaudu. Samuti tasub jalgrattaga sõita ja ujuda, sest see mõjutab lihaseid ja liigeseid hästi. Loomulikult, kui te pole varem olnud füüsiliselt aktiivne, ei tohiks te alustada jalgrattaga sõitmist või ujumismatreid. Enne füüsiline aktiivsus, sa ei saa unustada soojenduseks, sest see võib kaitsta meid veelgi probleeme lihastes ja liigestes, mis zakwasami ja põletik.